Salon Clair, kosmetické služby, vizážistika, fotografování

Prodlužování řas

Prodlužování řas metodou řasa na řasu
 
Tato bezkonkuřenční metoda spočívá v aplikaci speciálních syntetických řas různých délek na jednotlivé přírodní řasy klientky a to speciálním adhesivem, které vytváří velmi odolné, flexibilní a neviditelné spojení. Díky tomu se můžete beze strachu oddávat jakýmkoli aktivitám a sportům včetně plavání a návštěv sauny.

Takto prodloužené řasy jsou k nerozeznání od přírodních a žádným způsobem nezatěžují vaše přírodní řasy, které přirozeně rostou a obměňují se. Jakmile přírodní řasa vypadně, uvolní se při ní i řasa umělá - prodloužená. Na tomto místě poté vyroste řasa nová, která při se při doplnění opět prodlouží. Jedná se o velmi pohodlný a dlouhotrvající způsob prodloužení přírodních řas.
 
Jak dlouho prodloužené řasy vydrží?
To závisí na délce cyklu přírodních řas. Přírodní řasy se v průměru obnovují za 9-10 týdnů. Maximální životnost prodloužených řas je zhruba 6 týdnů. Ovšem ideální je provést doplnění každé 3-4 týdny, aby řasy zůstaly stále krásné a husté. Doplnění spočívá v dolepení chybějících řas, které během oněch týdnů vypadly a na jejichž místě vyrostla řasa nová.
 
Jak prodloužování probíhá?
Klientka pohodlně leží na lehátku, spodní víčko má překryté ochrannou gelovou podložkou (obsahující kolagen), která zároveň působí jako maska na oční okolí a má zavřené oči. Na její přírodní řasy jsou postupně lepeny jednotlivé umělé řasy. Jde o bezbolestné, relaxační ošetření.
 
Co mohu udělat proto, aby řasy vydržely co nejdéle?
  • 24 hodin se vyhnout kontaktu s vodou
  • 48 hodin se vyhnout sauně, páře apod.
  • nepoužívat mastné odličovače
  • nepoužívat řasenky (špatně se odličují a obsahují olej)
  • vyhnout se mnutí oka a ležení hlavou v polštáři
Nahoru Tisknout
 © 2013 Salon Clair