Rýznerova 177/10

252 62 Únětice

Po - Pá: dle telefonického objednání

Je nutné mít rezervaci.

Masáže

Naše odbornice, která se Vám bude věnovat:

Jmenuji se Denisa a jsem absolventkou oboru fyzioterapie na FBMI ČVUT. V salonu Clair nabízím klasickou masáž šíjí a zad, nebo celého těla. Do budoucna bude k dispozici i manuální lymfodrenáž. Regenerace je důležitá a masáží Vám pomohu ke snížení fyzického i psychického napětí. 

Bc. Denisa Patócsová
+420 731 485 115

NĚCO MÁLO O MASÁŽNÍCH OLEJÍCH…

Přírodní masážní oleje z rostlinných olejů lisovaných a esenciálních olejů. Jejich účinek přispívá k dokonalé relaxaci díky vysokému množství aktivních látek z rostlin.

Devatero kvítí – výborné pro úlevu celého těla, pomáhá k hluboké regeneraci svalů a zároveň zvláčňuje pokožku. Příjemné aroma povzbuzuje mysl při únavě a pomáhá k psychické pohodě.

Relax – podporuje uvolnění svalového napětí, zklidňuje mysl a pomáhá navodit celkovou relaxaci. Vyživuje pokožku a zabraňuje následnému vysušování.

Oriental s damašskou růží – zmírňuje bolest a zvýšené napětí svalů, napomáhá stahovat rozšířené žilky a působí proti stárnutí kůže. Výborné k odbourání stresu a depresivních stavů.

Neutrální – složený z jojobového oleje, zejména pro ty, kteří mají raději masážní olej bez výrazných aromat. Je vhodný pro všechny typy pokožky, nedráždí a podrážděnou zklidňuje.

01400001devaterokviti

Lymfatické masáže

Lymfatická masáž je jemná masážní technika podporující lymfatický systém a tok lymfy, která je důležitá pro odvádění škodlivých a toxických látek z těla. Nedostatečnou funkcí lymfatického systému není zajištěna přirozená detoxikační funkce, v těle jsou zadržovány nežádoucí látky a voda. Nezbytný je i pro náš imunitní systém a lymfatickou masáží ho lze přirozeně podpořit. Vhodná také pro celkovou relaxaci a regeneraci těla.

INDIKACE:
– otoky a jejich prevence
– celulitida
– pocit těžkých a unavených nohou
– podpora imunitního systému
– regenerace a relaxace těla

KONTRAINDIKACE:
– V případě jakýchkoliv projevů bakteriální a virové infekce (viróza, horečka, opar…), některá chronická onemocnění (pouze po předchozím písemném souhlasu lékaře), těhotenství do 3. měsíce a rizikové, není vhodné podstupovat lymfatickou masáž.

ceník

klasická masáž

Šíje               (15 minut)       =        200 Kč
Šíje a záda   (30 minut)      =        430 Kč
Šíje a záda   (40 minut)      =        550 Kč
Celé tělo       (55 minut)      =        790 Kč

ruční lymfatická masáž

60 minut                                =        890 Kč
90 minut                                =      1290 Kč